Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Podstolice - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Podstolice,małopolskie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy 150 m | Podstolice k. Wieliczki *zdjęcia należą do właściciela oferty Podstolice to miejscowość położona 7km od Wieliczki i 15 km od Krakowa. W jej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

380 000 zł66,50 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 66,5 m , położony na parterze, w doskonale skomunikowanym punkcie Garwolina przy ul. Długiej 8. To idealna propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków(Podstolice + 13 km)

465 000 zł80 m² 5 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż działka z budynkiem położona przy ul. Wapiennik w Krakowie. Do działki prowadzi droga z kostki brukowej, otoczenie bloków mieszkalnych. Numer działki: 49/10 Obręb: k-49.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m2 znajdujący się na krakowskim Podgórzu. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia użytkowego oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy z parkingiem Kraków

Ruczaj,Kraków(Podstolice + 13 km)

2 357 724 zł196,37 m² 12 006,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - parter - Duże witryny - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł32 m² 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiosk handlowo-usługowy lokalizacja: kraków, prądnik Biały powierzchnia: 32 m (pow. użytkowa 23 m ) rodzaj: kiosk handlowo-usługowy Na sprzedaż kiosk położony w spokojnej, rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Laskowskiego

Września(Podstolice + 7 km)

464 000 zł88 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij ikonę video i zobacz film z wycieczką po tej nieruchomości. Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż kamienicę w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków(Podstolice + 13 km)

1 290 000 zł80,03 m² 16 118,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż lokal 80 M2 usługowo - handlowo - biurowy W prestiżowej inwestycji grzegórzki park przy ulicy francesco nullo W krakowie, w dzielnicy grzegórzki / śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice(Podstolice + 15 km)

898 926 zł85,71 m² 10 488 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca dla swojego biznesu! Poznaj "kamienica Słowackiego". Atrakcyjna lokalizacja blisko ścisłego centrum Myślenic, przy jednej z głównych dróg, w pobliżu urzędów i sądu To.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Miłkowskiego

Dębniki,Kraków(Podstolice + 13 km)

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal komercyjny / ul. Miłkowskiego / kraków Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal komercyjny na sprzedaż o pow. 706 m2, zlokalizowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Chopina

Kazimierzowskie,Kraków(Podstolice + 13 km)

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45 m , usytuowany na poziomie -1 (w suterenie) w zadbanej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij